Tüm Kanallar
Tv8,5
Kategori: Genel,Haber,HD
Yayın Türü: SD HD Alternatif
508 izlenme
Paylaş:
Sinema Modu
Hata Bildir
 • Yorumlar
 • Kanal Hakkında
 • Paylaş
 • Sitene Ekle
 • Facebook ile yorum yap

  E-Posta ile yorum yap

  Yorumlar

  bu kanala henüz yorum yapılmamış !
 • Tv8,5 Kanal Adı Tv8,5
  Yayın Seçenekleri SDHD
  Kategori(ler) GenelHaberHD
  İstatistik 508 izlenme , 0 yorum

  TV8,5

  Acun Ilıcanın açmış olduğu kanal, Shop 90 yerine gelmiştir. Türkiye’nin Dünya Kupası Elemeleri’nin yanı sıra birçok futbol turnuvasını ekranlara taşımak için kurulmuştur. Türkiye’deki futbol severlerin yeni bir kanalla futbolun coşkusunu yaşamaları amacıyla kurulan bir kanaldır. Acun Ilıcalının kuruculuğunu yaptığı kanalın şimdiden izleyici oranı oldukça fazladır.

  Kanalın kurucusu olan Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 Edirne doğumludur. Eğitim gördüğü okullar arasında Kadıköy Anadolu Lisesi, Acun Ilıcalı için en komik anılarının yaşandığı zamanı teşkil etmektedir. Daha sonra kazandığı İstanbul Üniversitesini ise yarım bırakarak iş hayatına atılmıştır. Uzun bir süre sunuculuk yaparak kendini yetiştirmiş ve şimdiki işinin temellerini atmıştır. Sunuculuğun dışında yapımcılık ve girişimcilik yapmıştır. Dikkatleri üzerine çektiği dönem ise yapımcılık yaptığı dönemlerdir. Aslen Erzurumludur. Birlikte çalıştığı kanallar arasında Kanal D, Show TV, Star TV, Shop90, yer almaktadır. Daha sonra TV8 kanalını alarak çalışmalarını bu kanala aktarmıştır. Yenilikleri seven Acun Ilıcalı TV8,5 kanalının da startını vererek ilgi duyduğu futbolu, diğer ilgi duyanlarla paylaşmak istemiştir. 1988 yılında Seda Başbuğ ile dünya evine girmiş fakat 1993 yılında bu evliliği bitirme kararı vermiştir. 2003 yılında ise Zeynep Yılmaz ile ikinci kez dünya evine girmiştir. Hayatında birçok yeniliklere yer veren Acun Ilıcalı sempatik, modern ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. İş hayatında gösterdiği başarıların ardından aldığı Altın Kelebek Ödülü ve Altın Arılar Ödülü en bilinenleridir. Bunun dışında da birçok ödüle layık görülmüştür.

  canlı tvTV İZLEkanal izletv85tv85 canlıtv85izle tv85 canlı izletv85 livetv85 hdtv85 hd canlıtv85 hd izletv85 hd canlı izle tv85 hd liveTV İZLETV İZLE
 • Yayın Türü:
  Çerçeve Genişliği:
  Çerçeve Yüksekliği:
  Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.

Hata Bildir

Kanal : Tv8,5

Yayın : SD

Vazgeç