Tüm Kanallar
TV 10
Kategori: Müzik
Yayın Türü: SD HD Alternatif
336 izlenme
Paylaş:
Sinema Modu
Hata Bildir
 • Yorumlar
 • Kanal Hakkında
 • Paylaş
 • Sitene Ekle
 • Facebook ile yorum yap

  E-Posta ile yorum yap

  Yorumlar

  bu kanala henüz yorum yapılmamış !
 • TV 10 Kanal Adı TV 10
  Yayın Seçenekleri SD
  Kategori(ler) Müzik
  İstatistik 336 izlenme , 0 yorum

  TV 10 izle demek için birçok nedeniniz olabilir. Programların çoğunun müzik ve tartışma programından oluştuğu Tv 10'da güncel konular ve belli başlı sorunlar üzerine yapılan tartışma programları, her yöreden ve her kültürden ezgilerin yer aldığı, her programa birbirinden değerli ve yetenekli farklı sanatçıların konuk olduğu müzik programları ile siz de kendinizden bir şeyler mutlaka bulacaksınız. Tartışma programlarına konuk olan uzmanlar eşliğinde tarihin derinliklerine inip en gizemli sırları konuk konuşmacılar ile aydınlatacak, hiç duymadığınız, bilmediğiniz birçok bilgileri öğrenme şansına erişeceksiniz. Haber yayını sayesinde en güncel haberlere de ve bunlar dışında diğer kanalların yer vermediği çok çeşitli haberlere de anında erişim sağlayabileceksiniz.

  TV 10 yayın akışı detayları ise şöyledir. Günlük yayın akışını internet sitesi üzerinde görüntüleyebileceğiniz gibi, yayın akışı genelde haberler, tartışma programları, müzik programları, son dakikalar şeklinde bu döngüde ilerlemektedir. Günün her saati farklı bir bilgilendirici programın yer aldığı sitede sabahtan akşama kadar bilgilerinizi tazeleyebilir, bildiğiniz şeylerin üstünde on katını, yüz katını daha ekleyerek yepyeni şeyler öğrenebilirsiniz. TRT müzik 24 saat aralıksız verdiği müzik yayını ile müzik severlerin en çok tercih ettiği kanallardan olmaya devam etmektedir. TRT müzik yayınlandığı müziklerle her kesimden insanın sevdiği müzikleri dinleyebileceği büyük bir mp3 gibi işlev görmektedir. Müziklerin klipleri ile yayınlanarak ayrıca şarkıları dinlerken yaşattığı görsel şölen ise TRT farkı ile birleşerek insanlarda coşkulu ve tutkulu anlara dönüşmektedir. Müzik severler için özel olarak oluşturulan çeşitli müzik programları yer almaktadır.

  Genellikle Türk sanat müziği ve musiki tarzında şarkılara yer verilen programda birçok ünlüyü görmeniz mümkündür. TRT radyoları tarafından keşfedilerek müzik piyasasında yıldızı parlamış birçok şarkıcı bulunmaktadır. Bu programlarda ise karşılaşmanız yüksek ihtimaldir. Eşinizle dostunuzla birlikte müzikli bir eğlence tertip etmek istiyorsanız TRT size yeter. Başka bir yöntem aramanıza gerek yok. Trt size hem Dj hizmeti sunar hem de repertuarındaki geniş kadro ve şarkılarla sizi rengârenk hayallere daldırır.

  TV 10TV 10müzik dinleTV
 • Yayın Türü:
  Çerçeve Genişliği:
  Çerçeve Yüksekliği:
  Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.

Hata Bildir

Kanal : TV 10

Yayın : SD

Vazgeç