Tüm Kanallar
GS Tv
Kategori: Spor
Yayın Türü: SD HD Alternatif
623 izlenme
Paylaş:
Sinema Modu
Hata Bildir
 • Yorumlar
 • Kanal Hakkında
 • Paylaş
 • Sitene Ekle
 • Facebook ile yorum yap

  E-Posta ile yorum yap

  Yorumlar

  bu kanala henüz yorum yapılmamış !
 • GS Tv Kanal Adı GS Tv
  Yayın Seçenekleri SDHD
  Kategori(ler) Spor
  İstatistik 623 izlenme , 0 yorum

  Aslanların Kanalı GS TV

  Doğan grubu ile gerçekleştirilen bir sözleşme ile 15 Kasım 2006'da yayın hayatına başlamış ve 28 Mayıs 2009 tarihinde bu sözleşme feshedilmiştir. Günümüzde Digiturk, Galatasaray.org, Youtube ve Dailymotion üzerinden izlenebilen bir kanal olarak yayın hayatına devam ediyor. Galatasaray Tv'nin Florya'da ve Ali Sami Yen'de olmak üzere 2 stüdyosu mevcuttur. 24 saat canlı yayın yapabilme kapasitesine sahiptir. Stüdyoların teknik donanımları konusunda Digiturk desteği bulunmaktadır. GS Tv izle seçeneklerinde bu yayın kolları mevcuttur.

  Gs Tv Programları Ve İçerikleri

  27 Ekim 2008 tarihinde RTÜK'ün lisansını iptal etmesi ile GS Tv, Digiturk üzerinden yayın yapmaya devam etmiştir. Galatasaray Spor Kulübü'nü ilgilendiren tüm gerçek haberleri, maçları, futbol ile alakalı gelişmeleri kanal kendi yayınları üzerinden izleyicilerine aktarmaktadır. GS Tv canlı izle aramaları için internet sitesinden de yayın hizmeti sunmaktadır. Digiturk üzerinden yayın yapmaya başlaması ile önce ücretli yayın yapmış sonradan bunu iptal etmiştir.

  10 Ağustos 2012 tarihinde GS Tv, yayın programlarını tamamen yenileyerek yeni yayın dönemine başlamıştır. 4 Mayıs 2015'ten itibaren de radyosu ile birlikte ortak yayınlara da geçiş yapmıştır. Kanal içerisinde 20'den fazla program yayını sağlanmaktadır. Gerçekleri Tarih Yazar adlı belgesel programı ile Galatasaray hakkında bilgiler verilirken, Günaydın Cimbom, Ana Haber, Futboldan Da Öte, Sağlık Hayattır, İyi Geceler Cimbom gibi programları ile de hem takım hem de genel bilgiler hakkında haberler verilmektedir.

  Ayrıca Sarı Kırmızı Deklanşör, Parçalı Sevda, Aslan Meclisi, Avrupa'dan Futbol, Mekteb-i Sultani, Hafta sonu Keyfi, Onların Dünyası ve Adanmış Hayatlar gibi programları ile de oldukça ilgi çekici yayınlar yapılmakta ve takım ile alakalı gelişmeler de aktarılmaktadır. Sadece futbol değil voleybol ve basketbol takımları için de programlar veriliyor. Aynı zamanda Sarı Mı Kırmızı Mı adlı yarışma programı da mevcuttur. Programların düzenlenmesi için hem kamera önünde hem de kamera arkasında birçok insan çalışmaktadır.

  GS TvGS Tv gs izlegs tv canlı izlegs tv izle gs tv canlıgs tv canlı izleTV İZLEcanlı izlekanal izle
 • Yayın Türü:
  Çerçeve Genişliği:
  Çerçeve Yüksekliği:
  Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.

Hata Bildir

Kanal : GS Tv

Yayın : HD

Vazgeç