Tüm Kanallar
FB TV
Kategori: Spor
Yayın Türü: SD HD Alternatif
508 izlenme
Paylaş:
Sinema Modu
Hata Bildir
 • Yorumlar
 • Kanal Hakkında
 • Paylaş
 • Sitene Ekle
 • Facebook ile yorum yap

  E-Posta ile yorum yap

  Yorumlar

  bu kanala henüz yorum yapılmamış !
 • FB TV Kanal Adı FB TV
  Yayın Seçenekleri SDHD
  Kategori(ler) Spor
  İstatistik 508 izlenme , 0 yorum

  FB Tv Sarı Lacivert Yayın izle

  Fenerbahçe taraftarı başta olmak üzere Fenerbahçe kulübünü takip etmek isteyen herkes adına bu son derece kaliteli spor kanalı günün 24 saati yayın yapmaktadır. Sabah erken saatler de başlayan ‘Günaydın Türkiye’ programı ile bir gün öncesinin tüm haberleri ve daha birçok farklı spor haberi keyifli bir 1 saat içerisinde verilmektedir.

  Ayrıca yine gün akışı içerisinde sadece futbol değil, akla gelebilecek her türlü spor dalı hakkında en sıcak gelişmeler ve neler olup bittiği ile ilgili bir bilgiler kaliteli olarak ekrana gelmektedir. Bu kaliteli kanalı da izlemek için ister televizyondan takip edilebilir istenirse de internet aracılığı ile istenilen her hangi bir yerden HD kalitesi eşliğinde fb tv izle adı altında keyifli bir şekilde izlenebilir.

  Keyifli Spor Haberleri

  Üstelik sabahın erken saatlerin başlayan keyifli spor haberlerinin yanında günlük hava durumu ya da yol durumu da yine bu kaliteli kanal içerisinde detaylı ve en gerçek bilgiler ışığı altında sunulmaktadır. Gün akışı içerisinde yapılan canlı yayın programlar ile de Fenerbahçe hakkında ne gibi gelişmeler var her türlü bilgi bu kaliteli canlı programda ekrana gelmektedir. Bununla birlikte üstelik gün akışı içerisinde yapılan transfer dosyası programı sayesinde kulübün yaptığı tüm transferler hakkında en geniş bilgiler fb tv canlı izle ile bu kanaldan en gerçekçi bilgiler sağlanabilir ve başta futbol olmak üzere kulübün tüm spor dalları hakkındaki transferleri öğrenilebilir.

  Üstelik sadece Fenerbahçe değil, aynı zamanda diğer kulüplerde neler oluyor ya da dünyadaki en sıcak transfer gelişmeleri de yine program içerisinde izlenebilir. İster basketbol ister futbol isterse de voleybol ve daha birçok farklı daldaki spor maçları ile ilgili tekrar maçlarının tamamı gün içerisinde bu kanaldan izlenebilir. Bu büyük kanal içerisinde aynı zamanda spor dışında da yine birinden farklı ve kaliteli programlar izlemek mümkün. Bunlar arasında hava ve yol hakkında programlar ile birlikte çocuklar adına da keyifli çizgi filmler de verilmektedir.

  tv ilzeFB tv izlefb tv canlı izlesporfb izlehaber izletvizlecanlı tvlive tv
 • Yayın Türü:
  Çerçeve Genişliği:
  Çerçeve Yüksekliği:
  Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.

Hata Bildir

Kanal : FB TV

Yayın : SD

Vazgeç